Historie slide 1
Historie slide 2
Historie slide 3
Historie slide 4
Historie slide 5

Profil firmy

CNC obrábění tvoří základní výrobní náplň KOVOSA s.r.o. působící ve Zlínském kraji. Dlouholeté zkušenosti a více než dvacetiletá praxe v oblasti kovoobrábění a strojírenství z nás dělá stabilního, zkušeného a spolehlivého partnera pro naše zákazníky. Již od svého vzniku se snažíme každému zákazníkovi nabídnout komplexní řešení přesně podle jeho představ, ve stoprocentní kvalitě a stanovených dodacích termínech. Vždy volíme ty nejhospodárnější a nejproduktivnější způsoby výroby s dosažením té nejlepší kvality, o čemž svědčí množství spokojených dlouhodobých zákazníků. Poptávky vyřizujeme v průměru do tří pracovních dnů,maximální doba na vyřízení je 5 pracovních dnů. Vzhledem k velikosti naší společnosti jsme schopni garantovat dodržení technologické kázně i bez certifikace ISO.

Hlavní činností firmy je:

- kovoobrábění

- sériová a malosériová výroba dílů 

- CNC soustružení - obrábění kovů i plastů

- CNC frézování na vertikálním obráběcím centru

 Při realizaci jednotlivých zakázek jsou používány moderní CNC obráběcí stroje a klasické konvenční automaty. Jsme schopni zabezpečit výrobu a obrábění veškerých kovových materiálů jako je ocel, nerez, hliník, mosaz, měď a některé druhy plastů.

Seřizovač CNC strojů

Samostatné seřízení CNC soustruhů dle zadané výkresové dokumentace, obsluha a následná kontrola vyráběných dílů. Praxe na pozici seřizovač CNC strojů min. 2 roky.

Životopisy zasílejte na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.