Historie

Společnost KOVOSA s. r. o. byla založena v roce 1993 ve Starém Městě otcem a synem Františkem a Petrem Sadílkem. Firma dříve nesla název František Sadílek Kovoobrábění. V roce 2008 došlo ke změně právní formy podnikání na společnost s ručením omezeným a název firmy byl změněn na KOVOSA s.r.o. Postupným vývojem a rostoucími požadavky trhu po obrábění se rozšiřoval strojový park od klasických konvenčních automatů, až po současné CNC stroje.

Dlouholeté zkušenosti a více než dvacetiletá praxe v oblasti kovoobrábění a strojírenství z nás dělá stabilního, zkušeného a spolehlivého partnera pro naše zákazníky. Již od svého vzniku se snažíme každému zákazníkovi nabídnout komplexní řešení přesně podle jeho představ, ve stoprocentní kvalitě a stanovených dodacích termínech. Vždy volíme ty nejhospodárnější a nejproduktivnější způsoby obrábění s dosažením té nejlepší kvality, o čemž svědčí množství spokojených dlouhodobých zákazníkůPoptávky vyřizujeme v průměru do tří pracovních dnů,maximální doba na vyřízení je 5 pracovních dnů. Vzhledem k velikosti naší společnosti jsme schopni garantovat dodržení technologické kázně i bez certifikace ISO.

Hlavní činností firmy je:

- kovoobrábění

- sériová a malosériová výroba rotačních dílů

- CNC obrábění - se zaměřením na CNC soustružení a frézování

- dělení materiálu na automatické pásové pile

 

Pro výrobu dílců používáme zejména CNC obráběcí stroje - soustruhy, vertikální obráběcí centrum a klasické soustruhy, frézky, vrtačky, atd.